Про засвідчення документів України для їх використання у ФРН

Шановні співгромадяни,Image

останнім часом зросла кількість звернень до установи щодо роз’яснень з приводу використання виданих в Україні свідоцтв цивільного стану громадян (про народження, одруження, розірвання шлюбу, смерть тощо) при зверненні до офіційних органів ФРН.

У цьому зв’язку просимо ознайомитися з інформацією, розміщеною Відділенням у розділі “Засвідчення документів“. Також радимо громадянам, які постійно проживають  або планують тривалий час залишатися на території ФРН, перевірити свої документи на предмет наявності апостиля або легалізації. У разі, якщо Ваші свідоцтва РАЦС не засвідчені, рекомендуємо при нагоді звернутися до Державної реєстраційної служби України та засвідчити документи, за необхідності оформивши повторні свідоцтва.  

Така рекомендація Відділення пов’язана з тим, що при зверненні до офіційних органів ФРН з багатьох нагальних питань (реєстрація народження дитини, одруження, розірвання шлюбу, встановлення батьківства, реєстрації смерті) від заявників вимагатимуться документи, засвідчені для міжнародного вжитку. Відсутність апостиля або легалізації часто призводить до суттєвої затримки у розгляді порушеного питання до надання засвідченого свідоцтва та відповідних незапланованих витрат з термінового засвідчення документа.

Тож просимо заздалегідь подбати про упорядкування власних паперів та запобігти можливим незручностям.

Advertisements

Posted on 07.02.2013, in Uncategorized and tagged , . Bookmark the permalink. Залишити коментар.

Коментарі закрито

%d блогерам подобається це: