Заміна паспорта громадянина України для виїзду за кордон у зв’язку зі зміною персональних даних

icon__0007_NBУ зв’язку з останніми змінами у законодавстві України у частині оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (ПГУВК), а також частими зверненнями громадян щодо роз’яснень положень чинного законодавства, якими регламентовано порядок заміни ПГУВК інформуємо про наступне.

13 березня 2013 року Постановою Кабінету Міністрів України №185 було затверджено низку нормативних документів у частині оформлення паспорта громадянина України, ПГУВК, тимчасового посвідчення громадянина України, посвідчення водія, посвідчення особи без громадянства, проїзного документа біженця та  картки мігранта і зокрема – Порядок централізованого оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

У цьому зв’язку нагадуємо, що у відповідності до частини 2 пункту 37 Порядку

У разі виникнення обставин (подій), у зв’язку з якими паспорт для виїзду за кордон підлягає обміну, особа зобов’язана подати зазначені документи протягом одного місяця з дати настання таких обставин (подій).

Тобто, якщо Ви змінили прізвище, ім’я, по батькові внаслідок одруження, процедури зміни імені або внесення змін до актових записів (як на території України, так і на території інших країн), і такі зміни більше не відповідають персональній інформації, внесеній до Вашого ПГУВК, Вам слід звернутися до компетентного органу з документами щодо заміни ПГУВК протягом 30 днів з моменту одруження/зміни імені/внесення змін до актових записів.

Також просимо звернути увагу, що (відповідно до п. 63 Порядку) ПГУВК  вважається недійсним та знищується у разі,  коли він підлягає обміну у зв’язку із зміною прізвища, імені та по батькові.

Advertisements

Posted on 04.05.2013, in Паспортні питання, Потрібно знати and tagged , . Bookmark the permalink. Залишити коментар.

Коментарі закрито

%d блогерам подобається це: