Щодо проведення позачергових виборів до Верховної Ради України

Шановні співвітчизники!

electionСвоїм Указом від 27 серпня 2014 року Президент України П.О.Порошенко, керуючись частиною другою статті 77, частинами шостою і сьомою статті 83, пунктом 1 частини другої статті 90 Конституції України та відповідно до пунктів 7 і 8 частини першої статті 106 Конституції України, постановив припинити достроково повноваження Верховної Ради України сьомого скликання та призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 26 жовтня 2014 року.
Відповідно до Постанови ЦВК України 12 квітня 2012 року № 67 «Про утворення закордонних виборчих дільниць на постійній основі» при Відділенні Посольства України в ФРН в Бонні за адресою: Rheinhöhenweg 101, 53424 Remagen-Oberwinter, утворено закордонну виборчу дільницю на постійній основі №900060 межі якої розповсюджуються на територію федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія.

У цьому зв’язку звертаємося до Вас з проханням завчасно (до 14.10.2014) попіклуватися щодо можливості прийняти участь у цих виборах, а саме перевірити своє включення до списків виборців закріплених за цією виборчою дільницею, інформувати нас про зміну адреси проживання тощо. Це можна зробити надіславши відповідний запит на нашу поштову або електронну адресу (emb_de2@mfa.gov.ua).

Оскільки зміни до Державного реєстру виборців вносяться за наявності підтверджуючих документів прохання не забувати долучати до Ваших повідомлень

  • копію першої сторінки закордонного паспорта,
  • свідоцтва про народження
  • та довідки з місця проживання в Німеччині.

При цьому просимо врахувати, що чинним законодавством України чітко визначено, що у день голосування до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно виправлення неточностей та технічних описок і не передбачається внесення до нього нових виборців. Тобто, ті громадяни, які не включені до списків виборців, не матимуть можливості проголосувати.

З повагою,

Відділення Посольства України в ФРН в Бонні

Advertisements

Posted on 20.09.2014, in Виборчий процес, Потрібно знати and tagged . Bookmark the permalink. Залишити коментар.

Коментарі закрито

%d блогерам подобається це: