Про блог

Шановні відвідувачі,
У цьому блозі узагальнена актуальна інформація з питань консульської проблематики, які найчастіше виникають у громадян України під час їх перебування за кордоном, зокрема на території Німеччини. Тут ви можете знайти актуальні об’яви Відділення Посольства України у ФРН в Бонні, контактні дані установи, схему проїзду, місця поблизу, де можна сплатити консульський збір або зробити фото на паспорт, тарифи консульського збору, посилання на корисну інформацію з офіційних веб-сторінок органів влади України  та багато іншої корисної інформації.
У тематичних вкладках нагорі розміщена інформація з певного питання або групи суміжних питань, наведені посилання для перегляду онлайн або завантаження бланків заяв встановлених зразків (в окремих випадках також зразків їх заповнення), а також список корисних посилань на веб-ресурси державних органів України.  Зміст вкладок також поданий на лівій панелі у вигляді дерева каталогів “Сторінки”.
Більшість загальнодоступних  документів Відділення  розміщені на серверах Box.com і постійно оновлюються.  У текст блогу вони вставлені за допомогою віджетів, які дозволяють переглядати документ у повноекранному режимі та завантажувати. Ви також можете завантажити або роздрукувати документ, перейшовши на його сторінку у Box, реєстрація або авторизація не вимагаються.  Деякі документи розміщені також на сервісі Scribd, проте вини обов’язково мають свої відповідники на Box.com, оскільки Scribd змінив політику надання публічного доступу до документів та вимагає реєстрацію або авторизацію для завантаження документа.
Доступ до папки Відділення на Box.com, крім переходу на сайт сервісу, можна отримати також через віджет на лівій панелі блогу:
Новини блогу можна отримувати на E-Mail або підписатися на стрічку новин RSS:
Для коректного перегляду блогу вам знадобиться актуальній браузер Firefox, Chrome або Opera з встановленими плагінами Adobe Flash Player та Shockwave, а також інстальований Adobe Reader для перегляду завантажених документів у форматі pdf  (Chrome має вбудований переглядач pdf).
Пропозиції та побажання щодо функціювання а також інформаційного наповнення  блогу ви можете надіслати через контактну форму нижче.
Якщо ви не знайшли відповіді на питання, що вас цікавить, або бажаєте уточнити наведену інформацію, слід звертатися до консульських посадових осіб Відділення Посольства України у ФРН в Бонні, завітавши на вкладку «Контакти».  Адміністрація блогу не надає  консультацій та не несе відповідальності за розміщення наведеної інформації. Опублікована інформація не є вичерпною та може бути змінена без попередження.

Залиште нам свої враження та побажання щодо функціонування блогу:

(Увага! Наведена нижче форма призначена для побажань щодо технічної роботи блогу. Надіслані через контактну форму запитання з консульської проблематики, на жаль, не можуть бути розглянуті. Для консульських питань користуйтеся, будь ласка,  наведеною на сторінці “Контакти” інформацією!)

Advertisements
%d блогерам подобається це: