Консульський збір

Кожна консульська дія передбачає стягнення за її вчинення консульського збору, якщо інше не передбачено чинним законодавством України та тарифами консульського збору.

Наразі без стягнення консульського збору здійснюються наступні дії:  а) взяття на тимчасовий консульський облік; б) оформлення довідки про реєстрацію дитини громадянином України за народженням та в) взяття на консульський облік у разі зміни меж консульського округу установи (проте не у разі переїзду до округу іншої установи!), г) зняття з обліку.

Тут Ви можете ознайомитися з чинними тарифами консульського збору.

Тарифи консульського збору.

Важливо пам’ятати, що паспортні, візові дії, легалізація документів та дії з питань РАЦС складаються з самої дії та розгляду заяви, а нотаріальні дії складаються з самої дії та технічних послуг.

Наприклад: вартість продовження паспорта складається з розгляду заяви – 15 євро та консульської дії – 35 євро і складає 50 євро (терміновий розгляд – 100 євро).

Слід мати на увазі, що такі консульські дії як видача паспорта, оформлення візи, внесення даних дітей (у тому числі фото) до паспорта, подовження терміну дії паспорта, легалізація документів, постановка на консульський облік в залежності від терміну виконання мають звичайну та термінову ставки консульського збору. Термінова ставка консульського збору застосовується при вчиненні паспортної дії у термін до 10 днів, візової дії у термін до 14-ти днів, дії з засвідчення документів (не нотаріального) – у той же день. При вчиненні дії у терміновому порядку або у позаробочий час сума збору стягується у подвійному розміріСума консульського збору стягується до вчинення консульської дії  та у безготівковій формі (п. 16. Положення про консульський збір України).

Реквізити для сплати консульського збору (Bankverbindung):

UMZUG

У полі “Мета переказу” (Verwendungszweck) слід вказати прізвище та ім’я особи, щодо якої буде вчинено консульську дію, та назву консульської дії (у іншому разі асоціація Ваших платежів може бути ускладнена):

Назва консульської дії Verwendungszweck
Оформлення паспорта Passausstellung
Подовження терміну дії паспорта Passverlängerung
Свідоцтво на повернення в Україну Rückreisedokument
Вихід з громадянства України Entlassung  StAG 532/1
Оформлення ПМП Ständiger Wohnsitz 531/1
Взяття на консульський облік Anmeldung
Доручення Vollmacht 570
Нотаріальна заява Notarielle Erklärung 570
Нотаріальне засвідчення Notarielle Beglaubigung 570
Легалізація документа Legalisierung 572
Витребуваня документів Beschaffung von Urkunden
Реєстрація одруження Eheschließung 563
Реєстрація розірвання шлюбу Scheidung 563
Заява ШПС Eidesstatl. Erklärung 560

 

Наразі у Відділенні відсутня можливість сплати консульського збору на місці у готівковій або безготівковій формі. Якщо ви не здійснили оплату заздалегідь, консульський збір можна сплатити через банківські установи поблизу Відділення:

У якості підтвердження оплати приймаються квитанції (Einzahlungsbeleg), засвідчені печаткою та підписом службовця банку або роздруківки Kontoauszug на бланках банківських автоматів. Відповідно до п. 25 Положення про консульський збір України платіжний документ має містити інформацію про стягнену суму, дату видачі, назву або реквізити банку закордонної дипломатичної установи України та, як правило, інформацію щодо платника, виду/типу наданої консульської дії і бути номернимРоздруківки зі сторінки онлайн-банкінгу  без засвідчення банком не приймаються, оскільки не відповідають встановленим п. 25 Положення вимогам та не можуть підтверджувати сплату збору! 

Переказані на рахунок Відділення кошти Ви можете використати на оплату консульських дій лише протягом року з моменту переказу. Невикористані кошти можна повернути, надіславши на адресу Відділення заповнений формуляр та зазначені у ньому документи. Невикористані кошти підлягають поверненню протягом поточного календарного року.

Advertisements

Залиште відгук!

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: