Тимчасовий консульський облік (ТКО)

Громадяни України, які тимчасово перебувають у ФРН (але більше ніж три місяці) та зареєстровані в межах території федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія (Nordrhein-Westfalen) можуть бути прийняті на тимчасовий консульський облік на термін, зазначений у виданому компетентними органами ФРН дозволі, що дає право на проживання в країні (Aufenthaltstitel, Aufenthaltserlaubnis, Niederlassungserlaubnis).

Для постановки на тимчасовий консульський облік необхідно поштою або особисто подати до Відділення Посольства України у ФРН в Бонні наступні документи:

1. Дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон або проїзний документ дитини та копії таких сторінок:

2. Заповнену власноручно заяву (встановленої форми).

  • Бланк заяви Ви можете взяти тут: Завантажити

3. Заповнену власноручно облікову картку (встановленої форми).

  • Бланк заяви Ви можете взяти тут: Завантажити

4. Актуальну – не старішу за 90 днів – довідку з місця проживання у ФРН (Meldebescheinigung або Aufenthaltsbescheinigung (не Aufenthaltstitel!) і тільки оригінал!).

5. Фотокартку розміром 35 х 45 мм.

6. Підписаний Вашою адресою у якості одержувача конверт, маркований для повернення надісланих до Відділення документів рекомендованим листом (вартість послуги per Einschreiben залежить від розміру конверта. Перевірте на сайті Deutsche post).

За постановку на тимчасовий консульський облік з 01.01.2002 р. консульський збір не стягується.

УВАГА!
1. При прийнятті на тимчасовий консульський облік дитини віком до 16 років заява про прийняття такої дитини на облік та облікова картка на неї заповнюються одним з батьків (законним представником). У разі відсутності у дитини власного паспортного документа або проїзного документа дитини до її облікової картки додаються копії сторінок паспортних документів батьків (законних представників) з написами і відомостями про пред’явника документа, відміткою про виїзд на постійне проживання за кордон та відомостями про дитину.
2. При поверненні на проживання в Україну, зміні меж консульського округу, переїзді до консульського округу іншого диппредставництва/генконсульства до закінчення терміну перебування на тимчасовому обліку необхідно в обов’язковому порядку знятись з консульського обліку (див. розділ “Зняття з консульського обліку“).
3.  У разі закінчення терміну перебування на тимчасовому консульському обліку, особа автоматично знімається з нього.
4. У разі зміни даних, заявлених при взятті на консульський облік (прізвище, ім’я, по-батькові, місця проживання), необхідно в обов’язковому порядку своєчасно повідомити про це Відділення (див. розділ “Зміна персональних даних особи“).

Advertisements
%d блогерам подобається це: